Kategorie

PŘEHLED PALETOVÝCH VOZÍKŮ

paletové vozíky

paletové vozíky standardní, 2000kg

Standardní paletové vozíky řady ECO jsou ideální k běžné přepravě manipulovaného zboží ve skladech s rovnou podlahou. Paletový vozík DF je ideální pomocník k manipulaci s materiálem v lehčích provozech.

Paletové vozíky DF dodáváme jak v základním provedení k přepravě europalet, tak paletové vozíky BF speciálních rozměrů s různou délkou a šířkou vidlic, které jsou ideální k přepravě speciálních palet..

paletové vozíky standardní, 2500kg

Standardní paletový vozík řady BF

 • je ideální k přepravě materiálu do hmotnosti 2500kg
 • má robustnější konstrukci než paletový vozík DB
 • je určen do náročnějších provozů
 • nabízíme i v provedení s kratšími vidlicemi 900mm

Řada paletových vozíků BF disponuje kvalitní a ergonomicky zpracovanou ojí.

 

paletové vozíky s rychlozdvihem

Paletové vozíky s rychlozdvihem vycházejí z řady paletových vozíků BF. Jedná se o konstrukčně totožný vozík, jako je paletový vozík BF s tím rozdílem, že paletový vozík BFQ má v hydraulice jiný průtokový ventil oleje, což má za důsledek jiný poměr zdvihu na vynaloženou energii. V praxi to znamená, že paletový vozík zvednete na menší počet kmitů oje, avšak na úkor vyšší vynaložené síly. 

Tento paletový vozík BFQ nachází uplatnění především tam, kde manipulujete s lehčími břemeny. Čas zdvihu u paletového vozíku, který obsahuje  rychlozdvih, snížíte na polovinu.

 

paletové vozíky s brzdou

Paletové vozíky s brzdou vychází taktéž z konstrukce, stejně tak jak paletový vozík BFQ, z modelové řady paletových vozíků BF.

Paletový vozík BFB s brzdou má řiditelná kolečka opatřené bubnovými brzdami, které se ovládají přídavnou páčkou na oji.

Paletové vozíky BFB nacházejí využití především všude tam, kde manipulujete s břemenem po šikmé ploše a můžete si paletový vozík jednoduše přibrzdit přitáhnutím páčky na oji.Paletový vozíkBFB se dá taktéž pevně zaaretovat, proti nechtěnému pohybu..

 

paletové vozíky dlouhé

Paletové vozíky s prodlouženými vidlicemi jsou vhodné pro přepravu nadměrných speciálních palet, či pro přepravu nadměrně dlouhého nákladu. Prodloužené paletové vozíky vycházejí z koncepce paletových vozíků řady BF. Paletový vozík s prodlouženými vidlicemi dodáváme v několika rozměrových variantách.

 

 • paletový vozík s délkou vidlic 1500mm
 • paletový vozík s délkou vidlic 1800mm
 • paletový vozík s délkou vidlic 2000mm

Jsme schopni dodat paletový vozík s délkou vidlic dle Vaší specifikace.

paletové vozíky krátké

Paletové vozíky se zkrácenými vidlicemi najdou využití především všude tam, kde k manipulaci není mnoho prostoru. Takové místa jsou třeba korba nákladního automobilu či naplněný sklad s malými manipulačními uličkami. Koncepce paletového vozíku se zkrácenými vidlicemi vychází z modelové řady paletových vozíků DB.

Avšak máte-li zájem o zkrácený paletový vozík s vyšší nosností 2500kg, taktéž Vám můžeme vyhovět. Vyrobíme paletový vozík se zkrácenými vidlicemi na zakázku. V této variantě se vychází z modelové řady paletových vozíků BF.

Dodáváme paletové vozíky

  • zkrácená varianta paletových vozíku je 800mm, kde pohodlně převezete europaletu při naložení na kratší stranu
  • paletový vozík se sníženou délkou vidlic 900mm 
  • speciální paletové vozíky ultrakrátké, dle Vašich požadavků

 

paletové vozíky široké

Paletové vozíky s rozšířenými vidlicemi k přepravě nestandardních širokých palet, nebo všude tam, kde je potřeba přepravit široký náklad. Rozšířené paletové vozíky rovněž vychází ze série paletových vozíků BF.

Rozšířený paletový vozík nabízíme v šířce 685mm s délkou vidlic paletového vozíku 1150mm. Dle přání zákazníka jsme schopni dodat i jiné varianty rozšířeného paletového vozíku. 

 

paletové vozíky zúžené

Paletové vozíky se zúženými vidlicemi se používají, je-li potřeba manipulovat se speciální úzkou paletou. Paletový vozík zúžený vychází opět z koncepce paletového vozíku BF.

Nabízíme speciální zúžený paletová vozík BFZ

 • se šířkou vidlic 406mm
 • délkou vidlic 800mm.

Dodáme dle přání zákazníka i jiné varianty zúžených paletových vozíků, popřípadě různé kombinace délek a šířek vidlic.

 

paletové vozíky snížené

Paletové vozíky se sníženou výškou vidlic se používají pro přepravu speciálních nízkých palet (Čína,USA),  oproti europaletám. Paletové vozíky se sníženou výškou mají označení BFL.

V našem sortimentu máme:

 • paletový vozík BFL15 s nosností 1500kg a výškou vidlic 50mm
 • paletový vozík BFL10 s nosností 1000kg a světlou výškou vidlic 35mm
 • paletové vozíky BFL  mají délku vidlic 1150mm a šířku vidlic 520mm 

paletové vozíky mini

Paletový vozík mini označení WF je speciální paletový vozík pro občasné použití. Tento paletový vozík je velice snadné přepravovat například v kufru automobilu. 

 • hmotnost je pouze 35kg
 • délka vidlic je 800mm
 • šířka vidlic 380mm

Tento paletový vozík díky svým rozměrům a hmotnosti je velice praktický a univerzální.

paletové vozíky nerezové

Paletový vozík BFS je vyrobený z nerezové oceli a je vhodný pro čisté potravinářské provozy nebo agresivní chemické provozy. Tento paletový vozík nachází uplatnění všude tam, kde klasický vozík nevydrží.

Nerezový paletový vozík BFS je standardně osazen nylonovými koly, které jsou přímo určené pro tyto účely.

 

paletové vozíky pokovené

Paletový vozík BFG je galvanicky pokovený na místo standardní úpravy práškovou barvou. Je ideální používat všude tam, kde klasický vozík nevydrží ale provoz není tak náročný na plně nerezový paletový vozík.

I tento paletový vozík, jako paletový vozík BFS, je osazen kvalitními nylonovými koly, které jsou především určené do čistých provozů.

 

paletové vozíky elektrické

Paletové vozíky elektrické nízkozdvižné nabízíme ve 2 variantách.

 • Nízkozdvižné paletové vozíky-s elektrickým pojezdem a ručním zdvihem. V této variantě nabízíme paletový vozík CBD10A-II.
 • Nízkozdvižné paletový vozíky- je typ CBD20H s elektrickým pojezdem a taktéž elektrickým zdvihem. 

Paletový vozík CBD20H je opatřen ergonomickým madlem s ovládacími prvky, nástupní plošinkou pro obsluhu a bezpečnostními madly. Tyto paletové vozíky jsou nepostradatelnými pomocníky v rozsáhlých skladech, kde se musí překonávat s naloženým břemenem delší vzdálenosti.
 

paletové vozíky s nůžkovým zdvihem

Paletové vozíky JF s nůžkovým zdvihem nabízíme v provedení

 • manuálním zdvihem
 • elektrickým zdvihem

Paletové vozíky JF jsou ideální k ergonomické manipulaci s materiálem, výška zdvihu 800mm. Výhodná kombinace paletového vozíku a pracovního stolu. Paletové vozíky JF jsou osazeny kvalitní hydraulikou a kvalitním třístupňovým pístem.

S paletovým vozíkem se do výšky zdvihu 200mm dá standardně pohybovat, nad 200mm se pohyb v prostoru zaaretuje pro zajištění stability a zvedá se do stanovené výšky zdvihu.

 

paletové vozíky s váhou/tiskárnou

Paletové vozíky určené pro zvážení přepravovaného břemene.

Paletový vozík BF6-7 je opatřen integrovaným vážícím systémem s kvalitním podsvíceným displayem.Pod vidlicemi jsou rozmístěny 4 citlivé tenzometrcké snímače hmotnosti s přesností 0,5kg. Maximální nosnost je 2000kg.

Paletový vozík BF6-8 je oproti paletovému vozíku BF6-7 navíc opatřen zabudovanou termotiskárnou pro vytištění naměřené hmotnosti nákladu. 

 

 

 


A přece se točí

Košík  

Žádné produkty

Dopravné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Objednávka po telefonu


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovat s vyplňováním objednávky ? Objednejte po telefonu.
+420 606 600 011
Rychlá poptávka