Kategorie

Přehled vysokozdvižných vozíků

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

vysokozdvižné vozíky ruční

Vysokozdvižné vozíky ruční - s manuálním pojezdem a manuálním zdvihem jsou nejideálnějším řešením pro sklady, když potřebujete občas stohovat materiál nebo vyložit či naložit auto. Vysokozdvižné vozíky SDJ nabízíme ve 5 variantách zdvihu a třech nosností 500,1000 a 1500kg. 


 • vysokozdvižný vozík SDJ0516 s nosností 500kg a výškou zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1012 o nosnosti 1000kg a výškou zdvihu 1200mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1016 o nosnosti 1000kg a výškou zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík SDJ1025 duplex s nosností 1000kg a výškou zdvihu 2500mm 
 • vysokozdvižný vozík SDJ1030 duplex pro manipulaci nákladu do výšky a 3000mm

Vysokozdvižné vozíky řady SDJ se pohybují v prostoru tlačením nebo tažením, zdvih se ovládá kmitáním oje, jako u paletových vozíků, popřípadě alternativně nožním pedálem. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny aretovatelnými kvalitními koly s polyuretanovým běhounem, pro bezpečnou aretaci vozíku.

Spouštění věže u vysokozdvižných vozíků ručních se taktéž ovládá, jakopaletových vozíků, stlačením ovládací páčky na oji. Velkou výhodou těchto vysokozdvižných vozíků je průjezdná konstrukční výška do 2000mm, což je plně vyhovující pro průjezd standardními dveřmi.

 

vysokozdvižné vozíky poloelektrické

Vysokozdvižné vozíky poloelektrické se stejně jako vysokozdvižné vozíky řady SDJ v prostoru ovládají tlačením a tažením. Ovládání zdvihu je nahrazeno elektrohydraulickým zařízením a zdvih se ovládá elektrickým tlačítkem umístěným na ovládacím panelu vysokozdvižného vozíku.

Vysokozdvižné vozíky řady CCD B dodáváme ve dvou variantách nosností 1000a 1500kg. Varianty zdvihu pro tyto vysokozdvižné vozíky jsou celkem tři.

 

 • vysokozdvižný vozík CDD1016B o nosnosti 1000kg a výšky zdvihu 1600mm
 • vysokozdvižný vozík CDD1025B duplex s nosností 1000kg, výška zdvihu 2500mm
 • vysokozdvižný vozík CDD1030B duplex o nosnosti 1000kg a výškou zdvihu do 3000mm

Tyto vysokozdvižné vozíky dodáme taktéž o nosnosti 1500kg. Vozíky jsou opatřeny aretací proti nechtěnému pohybu, spouštění vidlic se ovládá tlačítkem pro pohyb dolů, umístěném na ovládacím panelu stroje. Na ovládacím panelu je taktéž umístěn přehledný identifikátor stavu baterie a pojistka proti přepětí. Vysokozdvižný vozík je vybaven integrovaným agregátem pro pohodlné nabíjení.

vysokozdvižné vozíky elektrické

Vysokozdvižné vozíky elektrické jsou plně automatické, pohyb v prostoru i pohyb vidlic nahoru a dolu se ovládá elektricky ovládacími prvky na ovládací oji. Řada vysokozdvižných vozíků elektrických CDD je na víc opatřena.

 • nástupní plošinkoupro obsluhu
 • bezpečnostními madly, které zajišťují bezpečnost pracovníka a zabraňují případnému pádu

Vysokozdvižné vozíky této řady dodáváme v nosnostech


 • nosnost 1000kg
 • nosnost 1500kg
 • nosnost 2000kg
 

Vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny kvalitními a stabilními stožáry simplex, duplex, triplex o výškách zdvihu od 1600mm až po 5800mm. Pro vysokozdvižné vozíky  nejvyžších zdvihů jsou navíc integrovány boční automatická kolečka, které napomáhají k zajištění bezpečnosti a stability. Samozřejmostí je snadný přístup k akumulátoru pro výměnu.  Vysokozdvižné vozíky této třídy jsou doporučovány pro náročné třísměnné provozy ve velkých skladech. 

vysokozdvižné vozíky speciální

 • vysokozdvižné vozíky speciální - je kategorie, která sdružuje vysokozdvižné vozíky standardní řady CDD, avšak s určitými doplňky odlišnými od standardu.
 • vysokozdvižné vozíky  s obkročnými ližinami (CTD).Jsou ideální pro manipulaci se speciálními paletami a taktéž všude tam, kde pod zdvihaným břemenem nezbývá mnoho místa na zasunutí vidlic.
 • vysokozdvižný vozík s přízdvihem, modelová řada S. Dokáže souběžně přepravovat dvě různé palety, jednu na vidlicích vysokozdvižného stožáru, druhou na spodních přízdvihových ližinách. Přizdvih je taktéž jedinečnou výhodou při překonávání drobných nerovností, nájezdů na rampy a podobně.
 • vysokozdvižný vozík s nůžkovým předsuvem.Rozšiřuje manipulační schopnosti vysokozdvižného vozíku v porovnání se základním provedením.

 

 


A přece se točí

Košík  

Žádné produkty

Dopravné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Objednávka po telefonu


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovat s vyplňováním objednávky ? Objednejte po telefonu.
+420 606 600 011
Rychlá poptávka