Kategorie

Čelní motorové vozíky

 

vysokozdvižné vozíky motorové dieselové

Čelní motorové vozíky dieselové HELI se vyznačují kvalitním zpracováním, spolehlivostí, snadnou údržbou a velmi příznivou cenou.

Nabízíme vysokozdvižné vozíky se spalovacím motorem Kubota nebo Isuzu s různými nosnostmi- od 1500kg až po 10000kg v provedení výšek zdvihu simpex, duplex, triplex od 3000mm až po 5500mm.

K čelním motorovým vozíkům dodáváme bohaté příslušenství- volný zdvih, boční posuv, vyhřívanou kabinu, silniční osvětlení, další přídavné hydraulické sekce, prodloužení vidlic, superelastické pneumatiky, nestandardní manipulační a úchytná zařízení. Čelní motorové vozíky HELI jsou prověřeny v nejnáročnějšch provozech.

 

vysokozdvižné vozíky plynové

Čelní motorové vozíky plynové HELI - se spalovacím zážehovým motorem NISSAN opatřené směšovacím zařízením Loftek s možností přepínání benzín/plyn, jsou ekonomicky výhodné na provoz a šetrné k životnímu prostředí.

Vysokozdvižné vozíky HELI nabízíme v provedení nosností od 1500kg až po 5000kg. Výšky zdvihu od 3000mm až po 5500mm v provedení zdvihací věže simplex, duplex, triplex. Čelní motorové vozíky HELI jsou nenáročné na provoz a údržbu, spolehlivé a za velmi příznivou cenu.

K vozíkům nabízíme celou škálu příslušenství - boční posuv, volný zdvih, přídavné hydraulické sekce, vyhřívanou kabinu, superelastické pneumatiky, prodloužené vidlice, silniční osvětlení a další nestandardní manipulační a úchytné zařízení. Vysokozdvižné vozíky HELI jsou prověřeny v nejnáročnějších provozech.

 

vysokozdvižné vozíky elektrické 3 kolové

Čelní motorové vozíky elektrické 3 kolové HELI s akumulátorovým pohonem v provedení s poháněným zadním kolem, tak i v provedení AC s poháněnými předními koly. Elektrické vozíky HELI jsou velmi pohyblivé, spolehlivé a nenáročné na údržbu. Tříkolová konstrukce umožňuje minimální poloměr otáčení a snadno lze založit paletu do úzkých uliček.

Elektrické vozíky jsou velmi příznivé k životnímu prostředí. Kvalitní akumulátor je téměř bez nákladů na provoz. Elektrické vozíky HELI nabízíme v nosnostech  1500kg, 1800kg a 2000kg. Různé provedení výšek zdvihu od 3000mm po 5000mm. Nabízíme k elektrickým vozíkům HELI mnoho příslušenství, jako je vyhřívaná kabina, boční posuv, volný zdvih, superelastické pneumatiky, přídavné hydraulické sekce, prodloužené vidlice, silniční osvětlení. Součástí každého elektrického vysokozdvižného vozíku HELI je kvalitní externí nabíjecí automat.

 

vysokozdvižné vozíky elektrické 4 kolové

Čelní motorové vozíky elektrické 4 kolové HELI s akumulátorovým pohonem s předními poháněnými koly. Čtyřkolový elektrický vozík HELI má shodnou konstrukci jako vozík dieselový a proto má shodné všechny výhody jako je obratnost, stabilita, snadná údržba. Navíc je díky kvalitní baterii téměř beznákladový na provoz a velmi šetrný k životnímu prostředí. Je vhodný na vnitřní i venkovní použití.

Čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky HELI dodáváme od nosnosti 1500kg až po nosnost  4500kg. Výšky zdvihu od 3000mm až po 5500mm. Provedení zdvihacích věží simplex, duplex, triplex. K vysokozdvižným vozíkům dodáváme mnoho příslušenství, jako je boční posuv, vyhřívaná kabina, superelastické pneumatiky, prodloužené vidle, přídavné hydraulické sekce, silniční osvětlení a mnoho dalšího. Vysokozdvižné vozíky HELI jsou otestovány v nejnáročnějších provozech.  Vozíky jsou dodávány s kvalitním nabíjecím automatem.


A přece se točí

Košík  

Žádné produkty

Dopravné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Objednávka po telefonu


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovat s vyplňováním objednávky ? Objednejte po telefonu.
+420 606 600 011
Rychlá poptávka