Kategorie

Čistící technika

Průmyslové vysavače

Nabízíme vám mokré i suché vysávání. Každý vysavač bez ohledu do jaké kategorie patří, se skládá z hlavních částí, jako je hlava vysavače a odpadní nádoba. Hlava vysavače je umístěna na odpadní nádobě, ze které vede sací hadice s možností napojení na sací rouru a pak hubice dle využití vysavače. Pod hlavou vysavače je umístěn motor (turbína), případně následuje plovák (pro vysávání různých druhů kapalin) a filtr pro ochranu motoru.

Nejdůležitější faktor u vysavačů je dobrá a bezproblémová filtrace.

NABÍZÍME VÁM PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE:

Podlahové mycí stroje

Každý podlahový mycí stroj pracuje na principu dávkování roztoku (voda + chemický přípravek) na talířový, nebo válcový kartáč, který se otáčíKrouživým nebo-li otáčivým pohybem kartáče se podlaha umývá, přičemž sací lištaumístěná za kartáčem nebo celým strojem odsává rozmyté, uvolněné  nečistoty.

NABÍZÍME VÁM PODLAHOVÉ MYCÍ STROJE:

PRŮMYSLOVÉ VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE

Profesionální vysokotlaké mycí čističe se využívají v zemědělství, zdravotnictví, v průmyslu. Jsou lehce ovladatelné a přemístitelné.

NABÍZÍME VÁM VYSOKOTLAKOVÉ ČISTIČE:

Zametací stroje

Zametací podlahové stroje s ručním pohonem. Vyrábí se také zametací stroje s bateriovým motorovým pohonem. Mohou se použít jak na velké tak na malé plochy. Používají se při úklidu listí, suchých nečistot, cigaret a podobných menších věcí.

NABÍZÍME VÁM ZAMETACÍ STROJE:A přece se točí

Košík  

Žádné produkty

Dopravné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Objednávka po telefonu


Objednávka po telefonu Nechcete se zdržovat s vyplňováním objednávky ? Objednejte po telefonu.
+420 606 600 011
Rychlá poptávka