Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Čelní motorové vozíky

Čelní motorové vozíky

Čelní motorové vozíky

Položky 112 z celkem 34

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Položky 112 z celkem 34

  1. 1
  2. 2
  3. 3

VÝKONNOSTNÍ ŘADY ČELNÍCH VOZÍKŮ

 

EKO

Optimální poměr ceny a výkonu

Silné čelní vysokozdvižné vozíky ideální pro provoz ve vnitřním i vnějším prostředí. Osvědčenou pohonnou jednotkou jsou motory KUBOTA, které dodávají dostatek výkonu, pro stohovací a přepravní manipulaci. Vysokozdvižné vozíky HELI řazené do třídy EKO jsou vhodné i pro příležitostná náročná použití. Jednoduchost, intuitivní snadné ovládání a obratná manévrovatelnost jsou typickými znaky této řady. Komfortně uspořádané pracoviště obsluhy s dobrým výhledem vpřed i vzad a nízká hladina hluku umožnují plně se soustředit na práci. Vysokozdvižné čelní vozíky HELI řady EKO nabízí spolehlivou kvalitu za nízkou cenu.

 

STANDARD

Vysoký výkon v náročných provozech

Výkonné, robustní a úsporné vysokozdvižné vozíky HELI řady STANDARD jsou konstruovány pro vysoký výkon v náročných provozech. Jsou určeny především pro práci ve vnějším prostředí, pro dlouhé přejezdy při manipulaci. Silné motory jsou zárukou výkonu při práci v nejtěžších podmínkách při dodržení nízkých emisních limitů. Kompaktní zvedací věž s průhledy nabízí dostatečný a komfortní výhled pro obsluhu. Vozíky jsou opatřeny kvalitním servořízením, které dodává vozíku maximální přesnost při řízení a stejně tak dostatečnou preciznost pro zakládání břemen do skladových systémů.

 

PROFI

Nejnovější HI-TECH technologie

Dynamické moderní vysokozdvižné vozíky HELI řady PROFI jsou velmi odolné vozíky vybavené nejnovější HI-TECH technologií v oblasti manipulační techniky. Novodobé technologie pohonů zajišťují maximální jízdní komfort a spolehlivost při nadstandardním výkonu manipulace. Díky elektronice jsou vozíky velmi přesné s okamžitou odezvou a kontrolou celého systému komponentů vozíku. Regulovaný třícestný katalyzátor pro LPG motory a filtr pevných částic pro dieselové motory jsou standardním vybavením této řady vozíků. Vysokozdvižné vozíky HELI PROFI jsou TOP, co je ve světě manipulace dostupné.