Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

PROVOZNÍ KOORDINÁTOR/KA – MANAŽER/KA

Hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni (zaměření – prodej manipulační techniky, eshop)

Náplň práce:

  • Administrativa (realizace dokladů, fakturace, zajištění podkladů pro expedici, objednávání dopravy)

  • komunikace se zákazníkem – již realizované objednávky (znalost zboží)

  • Vyřizování a koordinace reklamací

  • Naskladňování zboží do systému

  • Komunikace se skladem, příprava podkladů pro denní expedici

  • Precizní interní komunikace (email)

  • Plnění úkolů vyplývajících z organizace objednávek

  • Dodržování interních procesů, dokumentace

  • Reportování

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání

  • Dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel, Email)

  • Zodpovědnost za svěřenou agendu

  • Komunikaci na velmi dobré úrovni, trpělivost, tah na branku, nebát se mluvit

  • Týmové myšlení

  • Smysl pro koordinaci, strukturovanou systematickou práci, pořádek v dokladech

  • Odolnost vůči stresu a práci pod časovým tlakem

  • Zájem o osobní zdokonalování a učení

  • Pečlivost a časová loajálnost

Uvítáme:

  • Znalost práce ve skladových systémech

  • Znalost programu HELIOS

Nabízíme:

  • Zázemí dynamické společnosti

  • HPP

  • Nové moderní pracovní prostření

  • Telefon

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Prostor pro vlastní invenci a nápady (osobní motivační ohodnocení)

  • Osobní přístup, přátelský kolektiv

  • Pracovní doba od 8 do 16h, pracoviště Pardubice

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici nás oslovte motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na email: info@eulift.cz