Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Hledáme do svého týmu kolegyni/kolegu na pracovní pozice: SENIOR ÚČETNÍ

SENIOR ÚČETNÍ / Samostatný účetní

Náplň práce:

  • kompletní vedení účetnictví v programu Helios Orange

  • závěrkové operace, inventarizace účtů, výkazy, příloha k účetní závěrce, výroční zpráva, apod.

  • sestavování přiznání DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení,

  • sestavování podkladů pro DPPO, podklady pro audit

  • sestavování podkladů pro výkaz Intrastat

  • sestavování podkladů pro financování

  • komunikace a spolupráce s auditorem i s finančním úřadem

  • spolupráce na přípravě reportingu pro vlastníky společností

Požadujeme:

  • důslednost, pečlivost, spolehlivost a potřebu dotahovat věci do konce

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru

  • zkušenost na pozici účetního minimálně 3 roky

  • dobrá orientace v účetní a daňové legislativě

  • dobrá znalost Excelu

  • výhodou je znalost programu Helios Orange

  • samostatnost, proaktivita, komunikativní schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr s možným nástupem ihned

  • finanční ohodnocení - dle Vašich zkušeností

  • možnost seberealizace a rozvoje

  • mobilní telefon

  • zázemí stabilní, zavedené a perspektivní společnosti

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici nás oslovte motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na email: a.orlova@gekkon.org