Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sortiment, který nabízíme:

Máme dlouholetou zkušenost s prodejem manipulační techniky a mnoho spokojených zákazníků. Dbáme na kvalitu, každý paletový vozík či ruční vysokozdvižný vozík před expedicí prochází výstupní kontrolou. Složitější stroje dovážíme osobně, na místě zaškolíme obsluhu a stroj předvedeme. U nás si můžete stroj před koupí pohodlně vyzkoušet. Paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, čelní motorové vozíky, speciální manipulační techniku a mnoho z dalšího skladového sortimentu Vám nabízíme za výhodné ceny a s kvalitní servisní podporou. Rádi Vám taktéž připravíme na míru výhodný pronájem vozíku i celé flotily. Obchodní tým Gekkon International s.r.o..

 průřez sortimentem


PALETOVÉ VOZÍKY

PALETOVÉ VOZÍKY STANDARDNÍ, 2000 KG

Standardní paletové vozíky řady ECO jsou ideální k běžné přepravě manipulovaného zboží ve skladech s rovnou podlahou. Paletový vozík DF je ideální praktický pomocník k manipulaci s materiálem v lehčích provozech. Paletové vozíky DF dodáváme jak v základním provedení k přepravě europalet, rovněž také se speciálními rozměry - s různou délkou a šířkou vidlic, které jsou ideální k přepravě speciálních palet nebo k manipulaci přepravovaného nákladu na korbách automobilů. Paletové vozíky s nosností 2000 kg jsou plně dostačující k manipulaci v běžných skladech, výrobních závodech a prodejnách. Všechny naše prodávané vozíky jsou vybaveny kvalitními koly. Je možný výběr  z několika druhů: řiditelná kola o Ø 180 a 200 mm, materiál guma/hliník, polyuteran/hliník, polyuretan/ocel a nylon. Vidlicová kolečka v provedení sólo (jedno kolečko pod ližinou) a tandem (dvě kolečka na vahadle pod ližinou). Vidlicová kolečka dodáváme v materiálovém provedení: polyuretan/ocel nebo nylon.

paletový vozík DF20

Standardní paletové vozíky řady BF jsou ideální k přepravě materiálu do hmotnosti 2500 kg. Paletový vozík BF má robustnější konstrukci než paletový vozík DF. Paletový vozík BF je určen do náročnějších provozů. Paletový vozík BF nabízíme i v provedení s kratšími vidlicemi 900 mm. Řada paletových vozíků BF disponuje kvalitní a ergonomicky zpracovanou ojí.

 paletový vozík BF25


PALETOVÉ VOZÍKY S RYCHLOZDVIHEM

Paletové vozíky s rychlozdvihem vycházejí z řady paletových vozíků BF. Jedná se konstrukčně totožný vozík, jako je paletový vozík BF s tím rozdílem, že paletový vozík BFQ má v hydraulice jiný průtokový ventil oleje, což má za důsledek jiný poměr zdvihu na vynaloženou energii. V praxi to znamená, že paletový vozík zvednete na menší počet kmitů oje, avšak na úkor vyšší vynaložené síly. Tento paletový vozík BFQ nachází uplatnění především tam, kde manipulujete s lehčími břemeny. Čas zdvihu u paletového vozíku, který obsahuje rychlozdvih, snížíte na polovinu.

paletový vozík BFQ


PALETOVÉ VOZÍKY S BRZDOU

Paletové vozíky s brzdou vychází taktéž z konstrukce, stejně tak jako paletový vozík BFQ, z modelové řady paletových vozíků BF. Paletový vozík BFB s brzdou má řiditelná kolečka opatřené bubnovými brzdami, které se ovládají přídavnou páčkou na oji. Paletové vozíky BFB nacházejí využití především všude tam, kde manipulujete s břemenem po šikmé ploše a můžete si paletový vozík jednoduše přibrzdit přitáhnutím páčky na oji. Paletový vozík BFB se dá taktéž pevně zaaretovat, proti nechtěnému pohybu. 

Paletový vozík s brzdou


PALETOVÉ VOZÍKY DLOUHÉ

Paletové vozíky s prodlouženými vidlicemi jsou vhodné pro přepravu nadměrných speciálních palet, či pro přepravu nadměrně dlouhého nákladu. Prodloužené paletové vozíky vycházejí z koncepce paletových vozíků řady BF. Paletový vozík s prodlouženými vidlicemi dodáváme v několika rozměrových variantách. Paletový vozík s délkou vidlic 1500 mm, paletový vozík s délkou vidlic 1800mm a paletový vozík s délkou vidlic 2000 mm. Jsme schopni dodat paletový vozík s délkou vidlic dle Vaší specifikace. 

Paletový vozík dlouhý BF1800


PALETOVÉ VOZÍKY KRÁTKÉ

Paletové vozíky se zkrácenými vidlicemi najdou využití především všude tam, kde k manipulaci není mnoho prostoru. Takové místa jsou třeba korba nákladního automobilu či naplněný sklad s malými manipulačními uličkami. Koncepce paletového vozíku se zkrácenými vidlicemi vychází z modelové řady paletových vozíků DB. Avšak máte-li zájem o zkrácený paletový vozík s vyšší nosností 2500 kg, taktéž Vám můžeme vyhovět. Vyrobíme paletový vozík se zkrácenými vidlicemi na zakázku. V této variantě se vychází z modelové řady paletových vozíků BF. Nejběžnější zkrácená varianta paletových vozíku je 800 mm, kde pohodlně převezete europaletu při naložení na kratší stranu. Dále dodáváme paletový vozík se sníženou délkou vidlic 900 mm. Taktéž dokážeme dodat speciální paletové vozíky ultrakrátké, dle Vašich požadavků.

Paletový vozík krátký BF800T


PALETOVÉ VOZÍKY ŠIROKÉ

Paletové vozíky s rozšířenými vidlicemi k přepravě nestandardních širokých palet, nebo všude tam, kde je potřeba paletovým vozíkem přepravit široký náklad. Rozšířené paletové vozíky rovněž vychází ze série paletových vozíků BF. Rozšířený paletový vozík nabízíme v šířce 685 mm i v šířce 830 mm s délkou vidlic paletového vozíku 1150 mm. Dle přání zákazníka jsme schopni dodat i jiné varianty rozšířeného paletového vozíku.

Paletový vozík široký


PALETOVÉ VOZÍKY ZÚŽENÉ

Paletové vozíky se zúženými vidlicemi se používají, je-li potřeba manipulovat se speciální úzkou paletou. Paletový vozík zúžený vychází opět z koncepce paletového vozíku BF. Nabízíme speciální zúžený paletová vozík BFZ se šířkou vidlic 406 mm a délkou vidlic 800 mm. Dodáme dle přání zákazníka i jiné varianty zúžených paletových vozíků, popřípadě různé kombinace délek a šířek vidlic paletových vozíků.

Paletový vozík zúžený


PALETOVÉ VOZÍKY SNÍŽENÉ 

Paletové vozíky se sníženou výškou vidlic se používají pro přepravu speciálních nízkých palet (Čína, USA), oproti europaletám. Paletové vozíky se sníženou výškou mají označení BFL. V našem sortimentu máme paletový vozík BFL15 s nosností 1500 kg a výškou vidlic 50 mm a paletový vozík BFL10 s nosností 1000 kg a světlou výškou vidlic 35 mm. Paletové vozíky BFL mají délku vidlic 1150 mm a šířku vidlic 520 mm.

Paletový vozík BFL10


PALETOVÉ VOZÍKY MINI

Paletový vozík mini je speciální paletový vozík pro občasné použití. Tento paletový vozík je velice snadné přepravovat například v kufru automobilu, jelikož jeho hmotnost je pouze 35 kg. Paletový vozík mini má označení WF, délka vidlic je 800 mm, šířka vidlic 380 mm. Tento paletový vozík díky svým rozměrům a hmotnosti je velice praktický a univerzální.
Paletový vozík WFmini

PALETOVÉ VOZÍKY NEREZOVÉ

Paletový vozík BFS je vyrobený z nerezové oceli a je vhodný pro čisté potravinářské provozy nebo  agresivní chemické provozy.

Tento paletový vozík nachází uplatnění všude tam, kde klasický vozík nevydrží. Nerezový paletový vozík BFS je standardně osazen nylonovými koly, které jsou přímo určené pro tyto účely.

 Paletový vozík nerezový BFS


PALETOVÉ VOZÍKY POKOVENÉ

Paletový vozík BFG je galvanicky pokovený na místo standardní úpravy práškovou barvou. Paletový vozík BFG je ideální používat všude tam, kde klasický vozík nevydrží, ale provoz není tak náročný na plně nerezový paletový vozík. I tento paletový vozík, jako paletový vozík BFS, je osazen kvalitními nylonovými koly, které jsou především určené do čistých provozů.

 Paletový vozík ACG


PALETOVÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ

Paletové vozíky elektrické nízkozdvižné nabízíme ve 3 variantách. Nízkozdvižné paletové vozíky EKO, STANDARD, PROFI. Ve variantě EKO nabízíme paletový vozík CBD15J-Li2. Další variantou elektrických paletových nízkozdvižných vozíku je typ CBD20EPM s elektrickým pojezdem a taktéž elektrickým zdvihem. Paletový vozík CBD20EPM je opatřen ergonomickým madlem s ovládacími prvky, nástupní plošinkou pro obsluhu a bezpečnostními madly. Tyto paletové vozíky jsou nepostradatelnými pomocníky v rozsáhlých skladech, kde se musí překonávat s naloženým břemenem delší vzdálenosti.

Paletový vozík AKU CBD15J-Li2


PALETOVÉ VOZÍKY S NŮŽKOVÝM ZDVIHEM

Paletové vozíky JF s nůžkovým zdvihem nabízíme v provedení s manuálním i elektrickým zdvihem. Paletové vozíky JF jsou ideální k ergonomické manipulaci s materiálem, výška zdvihu 800 mm. Výhodná kombinace paletového vozíku a pracovního stolu. Paletové vozíky JF jsou osazeny kvalitní hydraulikou a kvalitním třístupňovým pístem. S paletovým vozíkem se do výšky zdvihu 200 mm dá standardně pohybovat, nad 200 mm se pohyb v prostoru zaaretuje pro zajištění stability a zvedá se do stanovené výšky zdvihu.

 Paletový vozík s nůžkovým zdvihem


PALETOVÉ VOZÍKY S VÁHOU/TISKÁRNOU

Paletové vozíky určené pro zvážení přepravovaného břemene. Paletový vozík BFC6-7 je opatřen integrovaným vážícím systémem s kvalitním podsvíceným displejem. Pod vidlicemi jsou rozmístěny 4 citlivé tenzometrické snímače hmotnosti s přesností 0,5 kg. Maximální nosnost je 2000 kg. Paletový vozík BFC6-8 je oproti paletovému vozíku BF6-7 navíc opatřen zabudovanou termotiskárnou pro vytištění naměřené hmotnosti nákladu.
Paletový vozík s váhou

 

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍKY 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY RUČNÍ

Vysokozdvižné vozíky ruční - s manuálním pojezdem a manuálním zdvihem jsou nejideálnějším řešením pro sklady, když potřebujete občas stohovat materiál nebo vyložit či naložit auto. Vysokozdvižné vozíky SDJ nabízíme ve 4 variantách zdvihu a třech nosnostech 500, 1000 a 1500 kg. Vysokozdvižný vozík SDJ0516 s nosností 500 kg a výškou zdvihu 1600 mm, vysokozdvižný vozík SDJ1012 o nosnosti 1000 kg a výškou zdvihu 1200 mm, vysokozdvižný vozík SDJ1016 o nosnosti 1000 kg a výškou zdvihu 1600 mm, vysokozdvižný vozík SDJ1025 duplex s nosností 1000 kg a výškou zdvihu 2500 mm a vysokozdvižný vozík SDJ1030 duplex pro manipulaci nákladu do výšky až 3000 mm. Vysokozdvižné vozíky řady SDJ se pohybují v prostoru tlačením nebo tažením, zdvih se ovládá kmitáním oje, jako u paletových vozíků, popřípadě alternativně nožním pedálem. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny aretovatelnými kvalitními koly s polyuretanovým běhounem, pro bezpečnou aretaci vozíku. Spouštění věže u vysokozdvižných vozíků ručních se taktéž ovládá, jako u paletových vozíků, stlačením ovládací páčky na oji. Velkou výhodou těchto vysokozdvižných vozíků je průjezdná konstrukční výška do 2000 mm, což je plně vyhovující pro průjezd standardními dveřmi.

Vysokozdvižný vozík SDJ1516B VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY POLOELEKTRICKÉ

Vysokozdvižné vozíky poloelektrické se stejně jako vysokozdvižné vozíky řady SDJ v prostoru ovládají tlačením a tažením. Ovládání zdvihu je nahrazeno elektrohydraulickým zařízením a zdvih se ovládá elektrickým tlačítkem umístěným na ovládacím panelu vysokozdvižného vozíku. Vysokozdvižné vozíky řady CCD B dodáváme ve dvou variantách nosností 1000 a 1500 kgVarianty zdvihu pro tyto vysokozdvižné vozíky jsou celkem tři. Vysokozdvižný vozík CDD1016B o nosnosti 1000 kg a výšky zdvihu 1600 mm,vysokozdvižný vozík CDD1025B duplex s nosností 1000 kg, výška zdvihu 2500 mm, vysokozdvižný vozík CDD1030B duplex o nosnosti 1000 kg a výškou zdvihu do 3000 mm. Tyto vysokozdvižné vozíky dodáme taktéž o nosnosti 1500 kg. Vozíky jsou opatřeny aretací proti nechtěnému pohybu, spouštění vidlic se ovládá tlačítkem pro pohyb dolů, umístěném na ovládacím panelu stroje. Na ovládacím panelu je taktéž umístěn přehledný identifikátor stavu baterie a pojistka proti přepětí. Vysokozdvižný vozík je vybaven integrovaným agregátem pro pohodlné nabíjení.

Vysokozdvižné vozíky CBS15J


VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ

Vysokozdvižné vozíky elektrické jsou plně automatické, pohyb v prostoru i pohyb vidlic nahoru a dolu se ovládá elektricky ovládacími prvky na ovládací oji. Řada vysokozdvižných vozíků elektrických CDD je navíc opatřena nástupní plošinkou pro obsluhu a bezpečnostními madly, které zajišťují bezpečnost pracovníka a zabraňují případnému pádu z obsluhovaného vysokozdvižného vozíku. Vysokozdvižné vozíky této řady dodáváme v nosnostech 1000 kg, 1500 kg a 2000 kg. Vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny kvalitními a stabilními stožáry simplex, duplex, triplex o výškách zdvihu od 1600 mm až po 5800 mm. Pro vysokozdvižné vozíky nejvyšších zdvihů jsou navíc integrovány boční automatická kolečka, které napomáhají k zajištění bezpečnosti a stability. Samozřejmostí je snadný přístup k akumulátoru pro výměnu. Vysokozdvižné vozíky této třídy jsou doporučovány pro náročné třísměnné provozy ve velkých skladech.

Vysokozdvižné vozíky speciální - je kategorie, která sdružuje vysokozdvižné vozíky standardní řady CDD, avšak s určitými doplňky odlišnými od standardu. Vysokozdvižné vozíky s obkročnými ližinami (CTD jsou ideální pro manipulaci se speciálními paletami a taktéž všude tam, kde pod zdvihaným břemenem nezbývá mnoho místa na zasunutí vidlic. Další vysokozdvižný vozík, který náleží této kategorii, je vysokozdvižný vozík s přízdvihem, modelová řada S. Tyto vysokozdvižné vozíky dokáží souběžně přepravovat dvě různé palety, jednu na vidlicích vysokozdvižného stožáru, druhou na spodních přízdvihových ližinách. Přízdvih je taktéž jedinečnou výhodou při překonávání drobných nerovností, nájezdů na rampy a podobně. Další vysokozdvižný vozík zařazen této kategorii je vysokozdvižný vozík s nůžkovým předsuvem, což rozšiřuje manipulační schopnosti vysokozdvižného vozíku v porovnání se základním provedením.

 VYZ speciální CQDH13T


ČELNÍ MOTOROVÉ VOZÍKY

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY MOTOROVÉ DIESELOVÉ

Čelní motorové vozíky dieselové HELI se vyznačují kvalitním zpracováním, spolehlivostí, snadnou údržbou a velmi příznivou cenou. Nabízíme vysokozdvižné vozíky se spalovacím motorem Kubota nebo Isuzu s různými nosnostmi- od 1500 kgpo 10000 kg v provedení výšek zdvihu simpex, duplex, triplex od 3000 mm až po 5500 mm. K čelním motorovým vozíkům dodáváme bohaté příslušenství- volný zdvih, boční posuv, vyhřívanou kabinu, silniční osvětlení, další přídavné hydraulické sekce, prodloužení vidlic, superelastické pneumatiky, nestandardní manipulační a úchytná zařízení. Čelní motorové vozíky HELI jsou prověřeny v nejnáročnějších provozech.

VZV VD35G2


 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY PLYNOVÉ

Čelní motorové vozíky plynové HELI - se spalovacím zážehovým motorem NISSAN opatřené směšovacím zařízením Loftek s možností přepínání benzín/plyn, jsou ekonomicky výhodné na provoz a šetrné k životnímu prostředí. Vysokozdvižné vozíky HELI nabízíme v provedení nosností od 1500 kg až po 5000 kg. Výšky zdvihu od 3000mm až po 5500mm v provedení zdvihací věže simplex, duplex, triplex. Čelní motorové vozíky HELI jsou nenáročné na provoz a údržbu, spolehlivé a za velmi příznivou cenu. K vozíkům nabízíme celou škálu příslušenství - boční posuv, volný zdvih, přídavné hydraulické sekce, vyhřívanou kabinu, superelastické pneumatiky, prodloužené vidlice, silniční osvětlení a další nestandardní manipulační a úchytné zařízení. Vysokozdvižné vozíky HELI jsou prověřeny v nejnáročnějších provozech.

VZV VG35G2


 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ 3 KOLOVÉ

Čelní motorové vozíky elektrické 3 kolové HELI s akumulátorovým pohonem v provedení s poháněným zadním kolem, tak i v provedení AC s poháněnými předními koly. Elektrické vozíky HELI jsou velmi pohyblivé, spolehlivé a nenáročné na údržbu. Tříkolová konstrukce umožňuje minimální poloměr otáčení a snadno lze založit paletu do úzkých uliček. Elektrické vozíky jsou velmi příznivé k životnímu prostředí. Kvalitní akumulátor je téměř bez nákladů na provoz. Elektrické vozíky HELI nabízíme v nosnostech 1500kg, 1800kg a 2000kg. Různé provedení výšek zdvihu od 3000mm po 5000mm. Nabízíme k elektrickým vozíkům HELI mnoho příslušenství, jako je vyhřívaná kabina, boční posuv, volný zdvih, superelastické pneumatiky, přídavné hydraulické sekce, prodloužené vidlice, silniční osvětlení. Součástí každého elektrického vysokozdvižného vozíku HELI je kvalitní externí nabíjecí automat.

VZV AKU VE318G


 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ 4 KOLOVÉ

Čelní motorové vozíky elektrické 4 kolové HELI s akumulátorovým pohonem s předními poháněnými koly. Čtyřkolový elektrický vozík HELI má shodnou konstrukci jako vozík dieselový a proto má shodné všechny výhody jako je obratnost, stabilita, snadná údržba. Navíc je díky kvalitní baterii téměř beznákladový na provoz a velmi šetrný k životnímu prostředí. Je vhodný na vnitřní i venkovní použití. Čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky HELI dodáváme od nosnosti 1500kg až po nosnost 4500 kg. Výšky zdvihu od 3000 mm až po 5500 mm. Provedení zdvihacích věží simplex, duplex, triplex. K vysokozdvižným vozíkům dodáváme mnoho příslušenství, jako je boční posuv, vyhřívaná kabina, superelastické pneumatiky, prodloužené vidle, přídavné hydraulické sekce, silniční osvětlení a mnoho dalšího. Vysokozdvižné vozíky HELI jsou otestovány v nejnáročnějších provozech. Vozíky jsou dodávány s kvalitním nabíjecím automatem.

VZV AKU VE435G