Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Čelní VZV s elektrickým pohonem

Čelní VZV s elektrickým pohonem

Čelní VZV s elektrickým pohonem

Položky 112 z celkem 21

  1. 1
  2. 2

Položky 112 z celkem 21

  1. 1
  2. 2

VÝKONNOSTNÍ ŘADY ČELNÍCH VOZÍKŮ

EKO

Nejlepší poměr cena-výkon

Robustní masivní stabilní vysokozdvižné vozíky vhodné pro vnitřní i venkovní provoz. Osazeny jsou osvědčenými motory KUBOTA, které dodávají dostatek výkonu pro stohovací a přepravní manipulaci. Vozíky HELI řazené do kategorie EKO jsou vhodné i pro příležitostné náročné použití. Vyznačují se zejména svou jednoduchostí a intuitivním ovládáním. Komfortně uspořádané pracoviště obsluhy vozíku s velmi dobrým výhledem a nízkou hladinou hluku umožnují plně se soustředit na práci a pomáhají snížit riziko úrazu na minimum. Vysokozdvižné vozíky HELI řady EKO nabízí kombinaci spolehlivosti a kvality za nízkou cenu.

STANDARD

Spolehlivý výkon v náročných provozech

Vysokozdvižné vozíky HELI řady STANDARD jsou stvořeny pro vysoký výkon v náročných provozech. Svou robustností, spolehlivostí a výkonem jsou určeny zejména pro práci ve vnějším prostředí, pro dlouhé přejezdy při manipulaci. Pohonné agregáty KUBOTA zajišťují dostatek výkonu i pro práci v nejtěžších podmínkách při dodržení nízkých emisních limitů. Kompaktní zvedací věž s průhledy nabízí obsluze dostatečný výhled pro přehlednou a bezpečnou manipulaci.  Vozíky jsou osazeny kvalitním servořízením, které dodává vozíku maximální přesnost, jak při samotném řízení, tak při citlivém zakládání břemen do skladových systémů.

PROFI

Nejlepší HI-TECH technologie

Dynamickou a progresivní PROFI řadu tvoří vysokozdvižné vozíky HELI Green 3, které jsou vybaveny tou nejmodernější HI-TECH technologií v oblasti manipulační techniky.  Inovativní a spolehlivé provedení vozíku zajišťuje jízdní komfort při maximálním výkonu. Díky elektronice a preciznímu zpracování jsou vozíky velmi přesné a mají okamžitou odezvu na pokyn obsluhy. Regulovaný třícestný katalyzátor pro LPG motory a lapače pevných částic pro dieselové pohony, jsou standardní výbavou této řady. Vysokozdvižné vozíky HELI řady PROFI jsou špičkovým řešením ve světě manipulace, skvělou volbou pro ty nejnáročnější zákazníky.