Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Servis

Vážení zákazníci,

  s radostí Vám sdělujeme, že od 2.1.2024 se budou naše poskytované služby zlepšovat díky rozsáhlým investicím do naší infrastruktury a technologií.

Tyto změny nám umožní poskytovat ještě větší spolehlivost a kvalitu služeb, což pro Vás znamená větší spokojenost a pohodlí.

S ohledem na vzrůstající inflaci, náklady na pohonné hmoty a materiál, včetně výše uvedených změn se však budou zvyšovat i naše ceny.

Ceny budou od 2. 1. 2024 upraveny:

Hodinová sazba za práci technika: 790 Kč bez DPH

Dopravné do 100 km: 20 Kč/km bez DPH

Paušální dopravné tzn. doprava nad 100 km: 2.000 Kč bez DPH – (počítáno jako cesta k zákazníkovi i zpět, tedy např. 50 km tam + 50 km zpět).

Děkujeme Vám za Vaši dlouhodobou důvěru a přízeň a těšíme se na další spolupráci.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S naší plně vybavenou servisní flotilou jsme vždy a včas k dispozici po celé ČR.

servisní flotila naší společnosti Gekkon International, s.r.o.

servisní auto

Operativně zajišťujeme servis manipulační techniky po celém území České republiky. Naše servisní středisko poskytuje záruční i pozáruční servis námi prodávaných strojů v plném rozsahu a běžný servis téměř všech značek, které jsou na našem trhu. Disponujeme plně vybavenou servisní flotilou s nejmodernějšími diagnostickými přístroji a profesionálně vyškolenými odborníky. Opravy provádíme přímo u zákazníka a větší opravy včetně generálních oprav v naší montážní hale. Zajistíme dopravu rozbitého stroje a v případě zájmu můžeme po dobu opravy zapůjčit náhradní vozík za velice výhodných podmínek.

servis vysokozdvižných vozíků po celém území ČR

servisní technik

 

FULL SERVIS

S individuální smlouvou na full service, přizpůsobenou Vašim potřebám, přejímá zákaznický servis Gekkon na sebe riziko nákladů a plánování údržby.

Termíny údržby, oprav, originální náhradní díly, bezpečnostní kontroly a mnoho jiného - jednou pevnou měsíční kompletní splátkou jsou pokryty všechny práce, potřebné pro plnou připravenost Vašich vozíků k použití.

VÝHODA PRO VÁS:

  • plná jistota investice díky předem přehledně, dlouhodobě a pevně vypočítaným nákladům.
  • velká šíře nabídky smluvních variant při tom nenechá žádná přání nesplněná.
  • individuální plánování údržby Vašeho vozového parku.

 

Zjistěte více o našich nabídkách full service. Kontaktujte nás! Na tel. čísle +420 734 447 875, nebo e-mail: a.orlova@gekkon.org  

SERVISNÍ OPRAVY

Servisní technici disponují ve svých mobilních dílnách nejmodernějším pracovním nářadím a pomůckami.

Diagnostický software pro akumulátorové vozíky ZAPI a CURTIS. Diagnostický SW umožňuje jejich analýzu a pomáhá stanovit přesnou příčinu poruchy a také díky moderní elektronice je možno nastavit parametry vozíku podle potřeb a podmínek nasazení u každého zákazníka.

Servisní vozy Renault Master zaručují spolehlivost dojezdu bez zbytečných výpadků. 

OBJEDNÁVKA SERVISNÍHO ZÁSAHU


Servisní zásah je možné objednat na telefonním čísle + 420 734 835 574, nebo na emailové adrese: servis@gekkon.org

 

TECHNICKÉ KONTROLY

Dodržování termínů všech zákonem předepsaných kontrol a revizí. 

V rámci technické kontroly se provádí především kontrola funkce řízeníbrzd, správná funkce náprav a kol, zvedacího zařízeníosvětlení

 

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ 

Kontaktujte nás - my vše zařídíme -  tel. +420 602 490 706

Další nabízené služby v rámci servisu manipulační techniky:

půjčovna vozíků
bazar manipulační techniky
prodej příslušenství (nosné vidlice, přídavná zařízení, pneumatiky ..)
poradenství - výběr optimální techniky pro specifické prostředí
- efektivní snížení nákladů na provoz VZV
Management flotily

V případě potřeby zapůjčíme náhradní manipulační techniku.

MANAGEMENT FLOTILY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ

ISM Online je informační systém pro správu a analýzu flotily manipulační techniky. Systém ISM Online Vám poskytuje data, díky kterým můžete efektivně řídit Vaší flotilu, získat přehled o nákladech na jednotlivé vozíky, motivovat Vaše zaměstnance k vyšším výkonům a větší opatrnosti a mnoho dalšího. Velkou výhodou systému je možnost přístupu k datům odkudkoliv, kde máte připojení k internetu a také sledování více provozů najednou bez ohledu na jejich lokalitu. Do systému lze navíc zapojit i vozíky od jiných výrobců. ISM Online je systém určený k analytickému shromažďování, sledování a vyhodnocování dat flotil vozíků. Lze jej používat nezávisle na lokalitě, Přehled výhod pro Vás: • Spojení obchodních a technických dat vozíků. • Srozumitelná vyhodnocení se silnou výpovědní hodnotou • Vždy a všude přístup k datům Vaší flotily • Certifikovaná bezpečnost u managementu vozíků • Individuálně kombinovatelné moduly managementu vozíků. • Optimalizace nákladů Vaší flotily zvýšíte bezpečnost ve Vašem skladu a zároveň snížíte náklady na poškození Vašich vozíků díky kontrole přístupu, správě řidičů a evidenci nárazů. Vědomí odpovědnosti Vašeho řidiče se zvýší, tím se zvýší i bezpečnost na místě použití vozíků a sníží se náklady plynoucí z neodborného zacházení s vozíky. Další výhodou modulu ISM Online Bezpečnost je pohodlná konfigurace vozíků online z PC. Zvýšit produktivitu Vaší flotily a zjistit, jak jsou vozíky využívány? Pak Vám k tomu tento modul poskytuje správné reporty a analýzy. Posuďte nasazení vozíků a optimalizujte dosavadní využití Vaší flotily.