Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Servis

S naší plně vybavenou servisní flotilou jsme vždy a včas k dispozici po celé ČR.

servisní flotila naší společnosti Gekkon International, s.r.o.

servisní auto

Operativně zajišťujeme servis manipulační techniky po celém území České republiky. Naše servisní středisko poskytuje záruční i pozáruční servis námi prodávaných strojů v plném rozsahu a běžný servis téměř všech značek, které jsou na našem trhu. Disponujeme plně vybavenou servisní flotilou s nejmodernějšími diagnostickými přístroji a profesionálně vyškolenými odborníky. Opravy provádíme přímo u zákazníka a větší opravy včetně generálních oprav v naší montážní hale. Zajistíme dopravu rozbitého stroje a v případě zájmu můžeme po dobu opravy zapůjčit náhradní vozík za velice výhodných podmínek.

servisní flotila naší společnosti Gekkon International, s.r.o.

servis vysokozdvižných vozíků po celém území ČR

servisní technik

 

FULL SERVIS

S individuální smlouvou na full service, přizpůsobenou vašim potřebám, přejímá zákaznický servis Gekkon na sebe riziko nákladů a plánování údržby.

Termíny údržby, oprav, originální náhradní díly, bezpečnostní kontroly a mnoho jiného - jednou pevnou měsíční kompletní splátkou jsou pokryty všechny práce, potřebné pro plnou připravenost Vašich vozíků k použití.

VÝHODA PRO VÁS:

  • Plná jistota investice díky předem přehledně, dlouhodobě a pevně vypočítaným nákladům.
  • Velká šíře nabídky smluvních variant při tom nenechá žádná přání nesplněná.
  • Individuální plánování údržby Vašeho vozového parku.

 

Zjistěte více o našich nabídkách full service. Kontaktujte nás! Na tel.čísle 605 246 701 , nebo e-mail: r.ripa@gekkon.org  

CENY SERVISU

Práce servisního technika 450 Kč/h

Cesty servisního vozidla: 

-do 50 km* počítány dle skutečných kilometrů (17 Kč/1km)

-od 50 km po ČR je paušál 1700 Kč +DPH/cesta

*tzn. 50 km cesta na servis a 50 km cesta zpět ze servisu (výjezd vozidla Pardubice)

SERVISNÍ OPRAVY

Servisní technici disponují ve svých mobilních dílnách nejmodernějším pracovním nářadím a pomůckami.

Diagnostický software pro akumulátorové vozíky ZAPI a CURTIS. Diagnostický SW umožňuje jejich analýzu a pomáhá stanovit přesnou příčinu poruchy a také díky moderní elektronice je možno nastavit parametry vozíku podle potřeb a podmínek nasazení u každého zákazníka.

Servisní vozy Renault Master zaručují spolehlivost dojezdu bez zbytečných výpadků. 

OBJEDNÁVKA SERVISNÍHO ZÁSAHU


Servisní zásah je možné objednat na telefonním čísle 734 835 574, nebo na emailové adrese: servis@gekkon.org

 

TECHNICKÉ KONTROLY

Dodržování termínů všech zákonem předepsaných kontrol a revizí. 

V rámci technické kontroly se provádí především kontrola funkce řízeníbrzd, správná funkce náprav a kol, zvedacího zařízeníosvětlení

 

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ 

Kontaktujte nás - my vše zařídíme -  tel. 602490706

Další nabízené služby v rámci servisu manipulační techniky:

půjčovna vozíků
bazar manipulační techniky
prodej příslušenství (nosné vidlice, přídavná zařízení,pneumatiky..)
poradenství - výběr optimální techniky pro specifické prostředí
- efektivní snížení nákladů na provoz VZV
Management flotily

přeprava zapůjčeného vozíku

V případě potřeby zapůjčíme náhradní manipulační techniku.

MANAGEMENT FLOTILY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ

ISM Online je informační systém pro správu a analýzu flotily manipulační techniky. Systém ISM Online Vám poskytuje data, díky kterým můžete efektivně řídit Vaší flotilu, získat přehled o nákladech na jednotlivé vozíky, motivovat Vaše zaměstnance k vyšším výkonům a větší opatrnosti a mnoho dalšího. Velkou výhodou systému je možnost přístupu k datům odkudkoliv, kde máte připojení k internetu a také sledování více provozů najednou bez ohledu na jejich lokalitu. Do systému lze navíc zapojit i vozíky od jiných výrobců. ISM Online je systém určený k analytickému shromažďování, sledování a vyhodnocování dat flotil vozíků. Lze jej používat nezávisle na lokalitě, Přehled výhod pro Vás: • Spojení obchodních a technických dat vozíků. • Srozumitelná vyhodnocení se silnou výpovědní hodnotou • Vždy a všude přístup k datům Vaší flotily • Certifikovaná bezpečnost u managementu vozíků • Individuálně kombinovatelné moduly managementu vozíků. • Optimalizace nákladů Vaší flotily zvýšíte bezpečnost ve Vašem skladu a zároveň snížíte náklady na poškození Vašich vozíků díky kontrole přístupu, správě řidičů a evidenci nárazů. Vědomí odpovědnosti Vašeho řidiče se zvýší, tím se zvýší i bezpečnost na místě použití vozíků a sníží se náklady plynoucí z neodborného zacházení s vozíky. Další výhodou modulu ISM Online Bezpečnost je pohodlná konfigurace vozíků online z PC. zvýšit produktivitu Vaší flotily a zjistit, jak jsou vozíky využívány? Pak Vám k tomu tento modul poskytuje správné reporty a analýzy. Posuďte nasazení vozíků a optimalizujte dosavadní využití Vaší flotily.