Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Čelní elektrické VZV PROFI HELI 3-3,5T G3-Li

Čelní elektrické VZV PROFI HELI 3-3,5T G3

Rychlý přehled

Čelní akumulátorové vysokozdvižné vozíky HELI s nosností 3000 až 3500 kg.

  • Nosnost: 3000 až 3500 kg
  • Zdvih: 3000 až 6000 mm
  • Pohon: dva výkonné elektromotory s baterií 80/700 V/Ah

Cena na dotaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI s akumulátorovým pohonem řady PROFI s variabilní možností nosnosti 3000 až 3500 kg a zdvihem 3000 až 6000 mm, jsou dokonalou kombinací funkčního designu a estetiky.

Vozík je poháněn dvěma elektromotory s výkonnou baterií 80/700 V/Ah. Díky těmto kvalitním akumulátorům a úsporné AC technologii jsou náklady na provoz vozíku zcela minimální.

Vozík je technicky nenáročný a pohyblivý, ačkoliv disponuje vyšší nosností. Akumulátorový vozík HELI je vhodný jak pro vnitřní použití, tak i pro manipulaci ve venkovních prostorách. Olejem chlazená mokrá kotoučová brzda nevyžaduje údržbu a automatická redukce rychlosti v zatáčce činí vozík stabilním a manipulaci bezpečnou. Kompaktní konstrukce se sníženým protizávažím zaručuje flexibilitu vozíku v malém prostoru. Vysokozdvižné akumulátorové vozíky řady PROFI jsou vybaveny hydraulickým synchronním systémem řízení zajišťujícím rychlou a plynulou manipulaci. Ovládání zvedací věže mikropáčkami, elektronická parkovací brzda a možnost HELI flotilového systému sledování vozíků podtrhují nadstandardní parametry řady PROFI.

Systém Aquamatic - centrální doplňování destilované vody do baterie je součástí dodávky vozíku.

Plně vybavený vozík dle přání a požadavku zákazníka je připravený k provozu splňuje mezinárodní standardy. Nabízíme možnosti jiných výšek zdvihu, příslušenství včetně odpruženého sedadla a kabiny s velmi dobrým výhledem vpřed a vzad a dalších přídavných zařízení. Výběr vysokozdvižného vozíku z řady PROFI je vynikající volbou pro nejnáročnějšího zákazníka.

Na tento typ vozíku HELI  nabízíme záruku 4 roky nebo 4000 Mth, podle toho, která skutečnost nastane dříve. Záruka na baterii je 2 roky.


Parametry