Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Čelní spalovací VZV EKO HELI 2-3,2T H3 plné obruče

Předchozí

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 1-1,8T G

Čelní spalovací VZV EKO HELI 4-5T H3 plné obruče

Rychlý přehled

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI s nosností 4000 až 5000 kg s možností pohonu: diesel, LPG či LPG/benzín.

  • Nosnost: 4000 až 5000 kg
  • Zdvih: 3000 až 6000 mm
  • Pohon: LPG či kombinace LPG/benzín

Cena na dotaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Čelní vysokozdvižné skladovací vozíky HELI se spalovacím motorem nové řady EKO s variabilní možností nosnosti 4000 až 5000 kg a zdvihem 3000 až 6000 mm. Pohon vozíku: LPG či kombinace LPG/benzín. 

Motor:

LPG            Kubota WG3800

Jedná se o jedinečný čelní vysokozdvižný vozík s přesným konstrukčním řešením pro malé skladovací prostory. Vozík je technicky nenáročný, pohyblivý a snadno ovladatelný. Krátký rozvor, snížené pevné plné pneumatiky a malý poloměr otáčení činí vozík flexibilním i v nejnáročnějších podmínkách úzkých uliček mezi regály a  díky těmto parametrům dosahuje větší nosnosti ve výškách. Je jednoduchý na provoz, údržbu a obsluhu. Plně vybavený vozík HELI připravený k provozu. Možnosti jiných výšek zdvihů, příslušenství včetně vyhřívané kabiny a přídavných zařízení. Výběr čelního vozíku HELI z naší řady EKO je skvělá volba, pokud hledáte funkční vozík za příznivou cenu!

Parametry

Další informace

Podrobný popis - Nadpis 1 Ne
Podrobný popis - Text 1 Ne