Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Čelní spalovací VZV PROFI HELI 4-5T G3

Čelní spalovací VZV PROFI HELI 1-3,5T G3

Rychlý přehled

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI s nosností 1000 až 3500 kg. PŘIPRAVUJEME DO VÝROBY ...

  • Nosnost: 1000 až 3500 kg
  • Zdvih: 3000 až 6000 mm
  • Pohon: diesel, LPG či kombinace LPG/benzín

Cena na dotaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI řady PROFI se spalovacím motorem, variabilní možností nosnosti 1000 až 3500 kg a zdvihem 3000 až 6000 mm. Pohon vozíku: diesel, LPG či kombinace LPG/benzín. 

Motor:

Diesel           Kubota V2403-CR-E5B

PLG             Kubota WG2503

​Vysokozdvižné vozíky HELI řady PROFI jsou konstrukčně vyrobeny pro nadstandardní výkon v náročných provozech. Vozíky vynikají kvalitním servořízením a mokrými brzdami, které umožňují maximální přesnost při řízení vozíku a manipulaci s břemenem. Ovládání zvedací věže u řady HELI PROFI je řešeno prostřednictvím mikropáček v loketní opěrce. Motor je uložen na silent blocích a  pohon veden přes kardan. Vozíky jsou navrženy a konstruovány tak, aby umožnily nadstandardní komfort a pohodlí obsluhy, včetně skvělého výhledu vpřed i vzad.

Vozík je lehce ovladatelný, pohyblivý a technicky nenáročný, přesto nabízí snadnou manipulaci s využitím nejnovějších technologií. Čelní vozík HELI řady PROFI je vhodný pro venkovní a vnitřní použití i na nezpevněném povrchu. Je výjimečný svou jednoduchostí na provoz, obsluhu i údržbu. Nabízíme variabilní možnosti jiných výšek zdvihu, příslušenství včetně vyhřívané kabiny a další přídavná zařízení. Vozíky HELI PROFI jsou výkonné s ohledem na ekologii, úsporné i v nejnáročnějších podmínkách. Jsou ideální volbou v případě, že hledáte to nejlepší a nejmodernější v oblasti manipulační techniky. 

Parametry

Další informace

Podrobný popis - Nadpis 1 Ne
Podrobný popis - Text 1 Ne