Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 1-1,8T G

Předchozí

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 3-3,5T G2

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 2-2,5T G2

Rychlý přehled

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI s nosností 2000 až 2500 kg a s možnostmi pohonu: diesel, LPG či LPG/benzín.

  • Nosnost: 2000 až 2500 kg
  • Zdvih: 3000 až 6000 mm
  • Pohon: diesel, LPG či kombinace LPG/benzín

Cena na dotaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI se spalovacím motorem řady STANDARD s variabilní možností nosnosti 2000 až 2500 kg a zdvihem 3000 až 6000 mm. Pohon vozíku: diesel, LPG či kombinace LPG/benzín. 

Motor:

Diesel           Kubota V2403-CR-TE5B

PLG             Kubota WG2503

​Vysokozdvižné vozíky HELI řady STANDARD jsou vyrobené a určené pro vysoký výkon v náročných provozech. Jsou opatřeny kvalitním servořízením, které umožňuje maximální přesnost při řízení vozíku a manipulaci s břemenem. Řada STANDARD vyniká ovládáním zvedací věže pod rukou řidiče, motorem uloženým na silent blocích a pohonem vedeným přes kardan. Všechny tyto prvky zajišťují nadstandardní pohodlí obsluhy. 

Vozík HELI je snadno ovladatelný, pohyblivý a technicky nenáročný. Vhodný zejména pro venkovní a vnitřní použití, včetně nezpevněných povrchů. Velmi jednoduchý na provoz, obsluhu i údržbu. Plně vybavený vozík HELI připravený k provozu dle požadavku zákazníka. Možnosti jiných výšek zdvihu, příslušenství včetně vyhřívané kabiny a různých přídavných zařízení. Vozíky HELI STANDARD jsou výkonné a úsporné i v náročných provozech. Jsou ideální kombinací užitnosti, jednoduchosti ovládání a komfortem pro obsluhu vozíku.

Na tento typ vozíku HELI nabízíme 4 roky nebo 4000 Mth záruku, podle toho, která skutečnost nastane dříve.

Parametry

Další informace

Podrobný popis - Nadpis 1 nedefinováno
Podrobný popis - Text 1 nedefinováno