Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Čelní spalovací VZV PROFI HELI 4-5T G3

Čelní spalovací VZV PROFI HELI 7T G3

Rychlý přehled

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI s nosností 7000 kg a dieselovým pohonem. PŘIPRAVUJEME DO VÝROBY...

  • Nosnost: 7000 kg
  • Zdvih: 3000 až 6000 mm
  • Pohon: diesel

Cena na dotaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI řady PROFI s dieselovým pohonem, variabilní možností 7000 kg a zdvihem 3000 až 6000 mm. Pohon vozíku: diesel. 

Motor:  Diesel   DEUTZ TCD3.6L04

Vysokozdvižné vozíky HELI řady PROFI jsou konstrukčně vyrobeny pro nadstandardní výkon v náročných provozech. Vozíky vynikají kvalitním servořízením a mokrými brzdami, které umožňují maximální přesnost při řízení vozíku a manipulaci s břemenem. Ovládání zvedací věže u řady HELI PROFI je řešeno prostřednictvím mikropáček v loketní opěrce Motor je uložen na silent blocích a pohon veden přes kardan. Vozíky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby umožnily nadstandardní komfort a pohodlí obsluhy, včetně skvělého výhledu vpřed i vzad.

Vozík je navzdory vysoké nosnosti pohyblivý, ovladatelný a technicky nenáročný. Nabízí špičkovou kvalitu ve své třídě manipulační techniky a snadnou manipulaci s využitím nejnovějších technologií. HELI PROFI je vhodný pro venkovní a vnitřní použití i na nezpevněném povrchu. Plně vybavený vozík dle vašich požadavků připravíme k provozu. Nabízíme variabilní možnosti jiných výšek zdvihu, příslušenství včetně vyhřívané kabiny a další přídavná zařízení. Vozíky HELI PROFI jsou výkonné s ohledem na ekologii a úsporné i v nejnáročnějších podmínkách. Jsou ideální volbou v případě, že hledáte to nejlepší a nejmodernější v oblasti manipulační techniky. 

Na tento typ vozíku HELI nabízíme 4 roky nebo 4000 Mth záruku, podle toho, která skutečnost nastane dříve.


Parametry