Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Vysokozdvižný vozík OPL12

Vysokozdvižný vozík OPSM

Rychlý přehled

Vychystávací vysokozdvižný vozík OPSM s elektrickým pojezdem i zdvihem. Výška zdvihu je až 3 m a nosnost nákladu 240 kg. Vozík je ideální pomocník do pracovišť, kde potřebujete pro práci žebřík popř. výtah – vychystávání různorodého zboží, výmalba, elektroinstalace, údržbové práce, ...

  • Výška zdvihu: až 3 m
  • Nosnost nákladu: 240 kg
  • Elektrický pojezd i zdvih

Dotaz na dostupnost

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Vychystávací vozík OPSM - k jeho hlavním výhodám patří elektrický pojezd i zdvih (až 3000 mm) s plynulým chodem. Pro jeho malou šířku 750 mm je ideální pomocník v úzkých uličkách, kde potřebujete pro práci výtah popř. žebřík – vychystávání různorodého zboží, výmalba, elektroinstalace, údržbové práce, ...  Práce s vozíkem je velice efektivní – při jízdě můžete vyjíždět a klesat se do různých výšek.

Vozík má přehledné a jednoduché ovládání, jak na ojce (kolébkový přepínač pro plynulou jízdu, páčka pro zdvih a spouštění, klakson, tlačítko pro pomalou a rychlou jízdu, ukazatel stavu baterie a klíček pro spuštění vozíku a stop tlačítko), tak na spodní části vozíku (konektor pro nabíjení, kontrolka nabíjení, tlačítko pro vypnutí a zapnutí spouštění a zdvihání, ovladač pro zdvih a spouštění, stop tlačítko, tlačítko pro vypnutí a zapnutí).

vrchní spouštěcí plošinky – nosnost 90 kg, velikost 495 x 695 mm (pomocí knoflíku lze spouštět cca 770 mm)

dolní transportní plošina – nosnost 150 kg, velikost 595 x 635 mm.

Pro bezpečnost obsluhy jsou na stupínku pro obsluhu vozíku:

bezpečnostní čidla na podlážce pro stojící obsluhu - kontrolují bezpečné postavení obsluhy na plošince

kovové zábradlí s bezpečnostní bránou se snímačem, který automaticky vypne elektrický obvod, když nejsou vrátka uzavřená a plošina je nad 500 mm.

ruční senzor s vozíkem se smí pojíždět, zvedat a spouštět pouze s oběma rukama na řídicím rameni

blikající světla – pro viditelnost vozíku

 

Vozík je vybaven bezúdržbovou baterií a integrovanou nabíječkou.

REFERENCE - aktualní a obsáhlé reference prodaných vozíků HELI a EULIFT na instagramu @eulift


Parametry