Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 3-3,5T G2

Předchozí

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 5-7T G

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 3,5T terénní

Rychlý přehled

Terénní čelní dieselový vysokozdvižný vozík HELI s nosností 3500 kg a se základní výškou zdvihu 3300 mm.

  • Nosnost: 3500 kg
  • Zdvih: 3300 mm
  • Pohon: výkonný motor ISUZU 4JG2

Cena na dotaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Čelní vysokozdvižný vozík HELI terénní z řady STANDARD s dieselovým pohonem, nosností 3500 kg, standardním zdvihem 3300 mm a výkonným motorem ISUZU 4JG2.

Terénní vozík HELI je vybaven velkými koly s terénními těžkotonážními pneumatikami pro usnadnění pohybu v terénu, krátký rozvor kol zaručuje ideální poloměr otáčení a bezpečnou manévrovatelnost na nezpevněném povrchu díky produktivnímu přenosu hnací síly s uzávěrkou diferenciálu. Robustní zpevněný rám terénního vozíku je vyroben z roboticky svařované oceli pro maximální pevnost. ​Vysokozdvižné čelní vozíky HELI řady STANDARD jsou stvořeny pro vysoký výkon v náročných podmínkách. Terénní vozík HELI vyniká vysokou průjezdnou výškou, mobilitou a stabilitou v nerovném terénu. Kyvná řídící náprava zajišťuje maximální kopírování terénu bez náklonu vozíku.

Terénní vozík HELI je snadno ovladatelný, pohyblivý a technicky nenáročný s důrazem na výkon a spolehlivost. Je výjimečný svou jednoduchostí na provoz, obsluhu i údržbu. Konstrukčně a technicky vyroben tak, aby splnil specifické požadavky zákazníka. Používán je zejména v stavebnictví, zemědělství, lesnictví a dalších odvětví. Možnosti jiných variabilních výšek zdvihu, příslušenství včetně vyhřívané kabiny a dalších přídavných zařízení. Vozíky HELI STANDARD jsou výkonné a úsporné i v náročných provozech. Jsou optimálním spojením užitnosti, jednoduchosti ovládání a komfortem pro obsluhu.

Na tento typ vozíku HELI nabízíme 4 roky nebo 4000 Mth záruku, podle toho, která skutečnost nastane dříve.

Parametry

Další informace

Podrobný popis - Nadpis 1 nedefinováno
Podrobný popis - Text 1 nedefinováno