Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 3,5T terénní

Předchozí

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 8-10T G

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 5-7T G

Rychlý přehled

Čelní motorové vysokozdvižné vozíky HELI s nosností 5000 až 7000 kg a možností pohonu: diesel, LPG či LPG/benzín.

  • Nosnost: 5000 až 7000 kg
  • Zdvih: 3000 až 6000 mm
  • Pohon: diesel, LPG či LPG/benzín

Cena na dotaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI řady STANDARD se spalovacím motorem, variabilní možností nosnosti 5000 až 7000 kg a zdvihem 3000 až 6000 mm. Pohon vozíku: diesel, LPG či kombinace LPG/benzín. 

Motor: Diesel - Deutz TCD3.6 L4 nebo motor CUMMINS

           PLG - KUBOTA WG3800

​Vysokozdvižné vozíky HELI řady STANDARD jsou konstrukčně vyrobené pro vysoký výkon v náročných provozech dle požadavku zákazníka. Vozíky jsou vybaveny kvalitním servořízením, které umožňuje maximální přesnost při řízení vozíku a manipulaci s břemenem. Řada STANDARD vyniká ovládáním zvedací věže pod rukou řidiče, motorem uloženým na silent blocích a pohonem vedeným přes kardan. Spojení všech těchto prvků zajišťuje nadstandardní komfort a pohodlí obsluhy.

Vozík je navzdory vysoké nosnosti velmi snadno ovladatelný, pohyblivý a technicky nenáročný. Tento typ vozíku je vhodný pro venkovní a vnitřní použití i na nezpevněném povrchu. Je specifický pro svou jednoduchost na provoz, obsluhu i údržbu. Vyroben tak, aby splnil specifické požadavky zákazníka. Možnosti jiných variabilních výšek zdvihu, příslušenství včetně vyhřívané kabiny a dalších přídavných zařízení. Vozíky HELI STANDARD jsou výkonné a úsporné i v náročných provozech. Jsou optimálním spojením užitnosti, jednoduchosti ovládání a komfortu pro obsluhu.

Na tento typ vozíku HELI nabízíme 4 roky nebo 4000 Mth záruku, podle toho, která skutečnost nastane dříve.

Parametry

Další informace

Podrobný popis - Nadpis 1 nedefinováno
Podrobný popis - Text 1 nedefinováno