Advert left
Advert right
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 5-7T G

Čelní spalovací VZV STANDARD HELI 8-10T G

Rychlý přehled

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI se spalovacím motorem, nosností 8000 až 10000 kg a dieselovým pohonem.

  • Nosnost: 8000 až 10000 kg
  • Zdvih: 3000 až 6000 mm
  • Pohon: diesel

Cena na dotaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Detaily

Čelní vysokozdvižné vozíky HELI řady STANDARD s dieselovým pohonem, variabilní možností nosnosti 8000 až 10000 kg a zdvihem 3000 až 6000 mm. Pohon vozíku: diesel. 

Motor: diesel CUMMINS   

​Vysokozdvižné čelní vozíky HELI řady STANDARD jsou konstrukčně sestrojeny pro vysoký výkon v náročných provozech. Vozíky jsou vybaveny kvalitním servořízením, které umožňuje maximální přesnost při řízení vozíku a manipulaci s břemenem. Řada STANDARD vyniká ovládáním zvedací věže pod rukou řidiče, motorem uloženým na silent blocích pro tichý chod a pohonem vedeným přes kardan. Všechny tyto prvky zajišťují nadstandardní komfort a pohodlí obsluhy.

Tento typ vozíku je navzdory vysoké nosnosti snadno manévrovatelný, pohyblivý a technicky nenáročný. Je vhodný pro venkovní a vnitřní použití i na nezpevněném povrchu. Je výjimečný svou jednoduchostí na provoz, obsluhu i údržbu. Vyroben tak, aby splnil specifické požadavky každého zákazníka. Možnosti jiných variabilních výšek zdvihu, příslušenství včetně vyhřívané kabiny a dalších přídavných zařízení. Vozíky HELI STANDARD jsou výkonné a úsporné i v náročných provozech. Jsou optimálním spojením užitnosti, jednoduchosti ovládání a komfortu pro obsluhu.

Na tento typ vozíku HELI nabízíme 4 roky nebo 4000 Mth záruku, podle toho, která skutečnost nastane dříve.

Parametry

Další informace

Podrobný popis - Nadpis 1 nedefinováno
Podrobný popis - Text 1 nedefinováno